Všetky kategórie

Novinky

Nachádzate sa tu:Domov> Novinky

Vitajte na návšteve thajského zákazníka 17. júla

Čas: 2023-08-04 Počet zobrazení: 43

1

S potešením oznamujeme, že naša vážená továreň na vnútorné stenové panely WPC v Linyi v Číne mala tú česť hostiť 17. júla návštevu váženého klienta z Thajska. Táto návšteva znamenala významný míľnik v našom medzinárodnom obchodnom úsilí, keďže pokračujeme v rozširovaní našej prítomnosti na globálnom trhu.

Počas návštevy náš špecializovaný tím srdečne privítal thajskú delegáciu a ponúkol im podrobnú prehliadku nášho najmodernejšieho výrobného zariadenia. Vážení hostia, podrobne porozumeli našim pokročilým výrobným procesom a ukázali vysokokvalitné štandardy, ktoré dodržiavame v každej fáze výroby.

Návšteva poskytla našim thajským partnerom výbornú príležitosť, aby boli z prvej ruky svedkami inovatívnych technológií, ktoré sme prijali na zlepšenie ekologickosti a udržateľnosti našich vnútorných nástenných panelov WPC. Zdôraznili sme náš záväzok k ochrane životného prostredia začlenením obnoviteľných zdrojov do našich výrobných postupov.

Okrem toho sa naši odborníci na dizajn a výskum zapojili do plodných diskusií s hosťujúcou delegáciou, pričom sa podelili o poznatky o najnovších trendoch a preferenciách spotrebiteľov v priemysle nástenných panelov. Spoločná výmena nápadov ďalej posilnila naše chápanie thajského trhu, čo nám umožnilo lepšie prispôsobiť naše produkty tak, aby vyhovovali ich špecifickým potrebám a preferenciám.

Návšteva sa skončila podpísaním zmluvy o dlhodobej spolupráci medzi našou spoločnosťou a váženým thajským klientom, čím sa upevnilo strategické partnerstvo na splnenie ich požiadaviek na vnútorné stenové panely WPC. Táto dohoda predstavuje začiatok dlhej a prosperujúcej spolupráce, ktorá posilňuje našu prítomnosť na trhu juhovýchodnej Ázie.

Keď uvažujeme o tejto úspešnej návšteve, sme vďační za dôveru, ktorú naši thajskí partneri vložili do našich produktov a služieb. Naďalej sme odhodlaní dodržiavať najvyššie štandardy kvality, udržateľnosti a spokojnosti zákazníkov, keď sa vydávame na túto vzrušujúcu cestu rastu a spolupráce.

Naša spoločnosť vpred potvrdzuje svoj záväzok podporovať silné vzťahy s klientmi na celom svete, využívať príležitosti na technologický pokrok a naďalej byť popredným hráčom v globálnom priemysle vnútorných nástenných panelov WPC.

Pre ďalšie otázky a informácie o našich produktoch a službách nás neváhajte kontaktovať.

Horúce kategórie